Tekstil

Tekstil insanoğlunun en önemli gereksinimlerden biridir. Tekstil sektörü, eğrilmeye uygun elyafları örme dokuma yoluyla çeşitli amaçlarla kullanmak amacıyla kumaşlar üretmektedir.

Tekstil

Elyafların bir arada bükümüyle lifler (fiber) oluşmaktadır. Farklı lif kombinasyonlarının bir araya getirilmesiyle istenen özellikleri sağlayan tekstil ürünleri ortaya konulabilmektedir. Tekstil sektörü, elyaftan iplik ve kumaş üretimine kadar olan kısım olarak değerlendirilirken; hazır giyim sektörü, kumaştan giyim eşyası elde edilene kadar olan süreç olarak nitelendirilmektedir. Ağ, ip, kablo, taşıyıcı tekstil bandı, branda, koruyucu bez, filtre keçe gibi ürünlerde tekstil ürünü olarak sayılabilmektedir.

Elyaf işleme, iplik, örme, dokuma boya-terbiye sektörleri Tekstil sektörünün alt sektörleri arasında yer almaktadır. Tüm bu alt sektörlerde uzun çalışma saatleri ile başa edebilecek sessiz ve verimli tahrik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. PGR Drive Technologies sunmuş olduğu esnek, dayanıklı kompakt çözümlerle tekstil sanayinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Satış Sonrası Hizmetleri

Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde, geniş ve yetkin servis ağımızda yer alan deneyimli ekiplerimiz ile garanti, ürün güncelleme ve bakım/onarım hizmetleri sunuyor ve yatırımınızın ömrünü uzatıyoruz.

  Daha fazla bilgi

PGR Redüktör Seçim Programı

Redüktör ihtiyacınızı netleştirin, sizin için sunulan ideal PGR çözümünü konuşalım...

  BAŞLA