PGR Hakkında

Polat Group Redüktör San.ve Tic.A.Ş. 1998 yılında Polat Makine Sanayi ve Tic.A.Ş. bünyesinde üretim faaliyetine başlamış, kısa zamanda gösterdiği büyüme ve gelişim neticesinde 2004 yılında ayrı bir tüzel kişilik kazandırılarak faaliyetini devam ettirmiştir.

Faaliyetine başladığından bugüne kriz dönemleri dahil göz kamaştıran bir büyüme trendine sahip olan PGR bugün yurtiçi pazarda markalaşma sürecinde ciddi bir yol kaydederek yurtiçi sektörde öncü firma haline gelmiş, ayrıca Almanya başta olmak üzere 5 kıta'da 70'in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma konumunu almıştır.

Astim Organize Sanayi bölgesinde yıllık 250.000 adet redüktör üretim kapasitesi, 15.000 m2 merkez fabrika alanı, Aydın UmurluOrganize Sanayi bölgesinde 20.000 m2 montaj fabrikası, yaklaşık 300 çalışanı, Yurtiçinde Ankara'da ve İstanbul'da şubeleri, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda bayilik ve distrübitörlükleri, 2014 yılından bu yana Almanya'da 5.800 m2 alana kurulmuş PGR Gmbh montaj fabrikası ile faaliyetine devam etmektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri bilgi teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunmaktır.

Polat Group Redüktör olarak birçok farklı ürün yelpazesi ile, müşteri ihtiyacını maksimum seviyede karşılamak için eş zamanlı mühendislik yöntemlerini kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarım faaliyetleri, ürün geliştirme programları ve bilgisayar destekli çalışmalarımız sürekli gelişen bir grafik çizmektedir. Rekabetçi ve güçlü kalite politikamız müşteri yelpazemizi genişletmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, gelişmeleri izleyen değil yaratan bir dünya şirketi olmaktır.