Fuar Takvimi


Tarihler

22 - 26 Nisan, 2024

HANNOVER MESSE

HANNOVER MESSE 2024, küresel ölçekte endüstriyel zorlukların üstesinden gelmek ve şirketler için katma değer yaratmak için en son ve devrim niteliğinde teknolojileri sergilemeyi hedefliyor. Endüstriyel teknolojinin önde gelen etkinliği olarak; üreten sektörlere sürdürülebilir çözümler sağlamak için makine ve elektrik mühendisliği, dijital ve enerji gibi çeşitli sektörlerden lider şirketleri bir araya getiriyor. Bu etkinlik, bu alanlardaki tüm teknolojik gelişmeler için buluşma adresidir. Polat Group Redüktör olarak Hall 6, C07'deki standımızda siz değerli iş ortaklarımızı bekliyoruz.

https://www.hannovermesse.de/en/

Yer / Stand No:

Hannover Messe Fuar Alanı

D 30521 Almanya


Tarihler

2 - 4 Mayıs, 2024

IDMA

Değirmen Teknolojileri, Bakliyat ve Un İşleme Makineleri ve Teknolojileri 

https://www.idma.com.tr/?lang=2

Yer / Stand No:

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy, İstanbul / TÜRKİYE


Tarihler

13 - 17 Mayıs, 2024

IFAT MUNİH

IFAT Münih, su, kanalizasyon, atık ve hammadde yönetimi alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. 

Uluslararası Kanalizasyon Teknolojisi Ticaret Fuarı'ndan Küresel Çevre Teknolojileri Ağı'na. IFAT, 1966 yılındaki ilk etkinliğinden bu yana uzun bir yol kat etmiştir. Tüm iş ortaklarımızı dünyanın önde gelen ticaret fuarı IFAT Münih'te Salon A1, 118'deki standımıza bekliyoruz.

https://ifat.de/en/

Yer / Stand No:

81829 Münih, ALMANYA


Tarihler

19 - 20 Haziran, 2024

PLASTICS RECYCLING SHOW EUROPE

Plastics Recycling Show Europe, Avrupa'da plastik geri dönüşümü için yapılan özel sergi ve ödüllerin yer aldığı bir konferansdır.

Geri dönüştürülmüş malzemeler, geri dönüşüm makineleri ve hizmetleri alanındaki en büyük isimler, sektördeki en son yenilikleri sergileyecektir. Sektörün önemli isimlerinin katılacağı bu konferansta Polat Group Redüktör olarak Hol 11, L23 standındaki yerimize bekleriz.
 

https://prseventeurope.com/

Yer / Stand No:

Rai, Amsterdam HOLLANDA 


Tarihler

09 - 10 Ekim, 2024

SOLIDS DORTMUND

Solids Dortmund 2024, toz ve dökme katı madde teknolojileri ile ilgili bir ticaret fuarıdır. İmalat sektöründeki katı madde teknolojileri için hazırlanan fuar, mineral ve organik katıların taşınması, dozajlanması, depolanması, karakterizasyonu, işlenmesi, çıkarılması, iyileştirilmesi, taşınması ve taşınması için çözümler sunar.

Polat Group Redüktör olarak Hol 6, A42 standında tüm davetlileri ve değerli iş ortaklarımızı bekliyoruz.

https://www.solids-dortmund.de/

Yer / Stand No:

Messe Dortmund, Im Rabenloh, 44139 Dortmund ALMANYA


Tarihler

22 - 25 Ekim, 2024

EuroBLECH 2024

EuroBLECH 2024, 27. Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı, Almanya'daki Hannover Fuar Alanı'nda gerçekleşecek.

EuroBLECH özellikle sac işleme endüstrisini hedef alıyor, yatırım yapmaya hazır küresel bir ziyaretçi kitlesine sahip ve yenilikçi teknolojiye ve özel çözümlere odaklanmaktadır. Değişken piyasaların mevcut ortamında, sac işleme endüstrisinin uluslararası üreticileri ve tedarikçileri için bir platformdur. Polat Group olarak değerli iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi Hol 11, E07'deki standımıza bekleriz.

https://www.euroblech.com

Yer / Stand No:

Hanover Fairground, Hanover ALMANYA