Kalite Politikamız 
Polat Group Redüktör, ürünlerin kalitesinde en iyiyi yakalamak için sektöründeki gelişmeleri takip etmeyi, pazar payındaki istikrarını sürdürmek için müşterilerinin istek ve beklentilerine eksiksiz ve zamanında cevap vererek, sürekli artan müşteri memnuniyeti sağlamayı, eğitimli çalışanlarının performansını huzurlu bir çalışma ortamı sağlayarak arttırmayı ve bu şekilde kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.
Vizyonumuz
Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, gelişmeleri izleyen değil yaratan bir dünya şirketi olmaktır. 
Misyonumuz 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri bilgi ve teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunmaktır. Polat Group Redüktör olarak birçok farklı ürün yelpazesi ile müşteri ihtiyacını maksimum seviyede karşılamak için eş zamanlı mühendislik yöntemlerini kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarım faaliyetleri, ürün geliştirme programları ve bilgisayar destekli çalışmalarımız sürekli gelişen bir grafik çizmektedir. rekabetçi ve güçlü kalite politikamız müşteri yelpazemizi genişletmektedir.
Haberler & Duyurular
<<
 • Planet Redüktörler
  Planet Redüktörler
  Güç aktarımı alanında planet dişli ünitelerinin kullanılması kompaklık yapısal basitlik ve ürün güvenirliği konusundaki taleplere modern çözümdür.
 • Endüstriyel Redüktörler
  Endüstriyel Redüktörler
  Polat Group Redüktör PH-PB kısa kodu adı altında yatık serisi imalatına başlamıştır.
 • Kümes Hayvanları için Yemleme Redüktörleri
  Kümes Hayvanları için Yemleme Redüktörleri
  PGR olarak yeniliklere devam ediyoruz. Ürün gamımızı daha da çeşitlendire-rek PX 031 / PPC 071-080 redüktörlerimizi ürettik.
 • PCS-1
  PCS-1
  Vinç redüktör serislerine PCS-1 (1 Ton) eklenmiştir.
    
>>